O NAS

Projektowanie to nasza pasja. Dzięki doświadczeniu i zdobytej wiedzy  w kilkunastoletniej praktyce na rynku, jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych wyzwań projektowych.

Cechuje nas kreatywność, indywidualne podejście do każdego projektu, otwartość na potrzeby inwestora. Różnorodność projektów jakie wykonaliśmy potwierdza naszą wszechstronność. 

 

Przed zaprojektowaniem kolejnych inwestycji zawsze wykonujemy badanie chłonności działki.  Zwykle przedstawiamy nawet od kilku do kilkunastu rożnych wariantów zabudowy. Taka ilość koncepcji pozwala klientowi w najlepszy możliwy sposób odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku finalnym produktem, co bezpośrednio przyczynia się do sukcesu komercyjnego realizacji.

dominik skura_edited.jpg
Dominik Skura

Mgr Inż. Architekt  Dominik Skura współwłaściciel firmy.

Stypendysta Politechniki Śląskiej, finalista wielu konkursów architektonicznych.  Architekt z wieloletnim doświadczeniem .

Projektowanie jest  pasją. 

Wyobraźnia przestrzenna pozwala na zaprojektowanie każdego budynku i dokonywanie w nim modyfikacji już w na etapie wizualizacji w wyobraźni.

 

 

Ludwig Mies van der Rohe

Im mniej tym więcej.

Zespół SK Architekci Sp. z o.o.

Skład naszego zespołu:

     1. Architekci.

     2. Konstruktorzy.

     3. Elektrycy.

     4. Inżynierowie sanitarni.

 

 

LIST INTENCYJNY

 

Założycielem i Prezesem firmy SK ARCHITEKCI Sp. z o.o. jest architekt Dominik Skura. Przez 20 lat pracy w zawodzie jest autorem lub współautorem wielkokubaturowych obiektów mieszkaniowych, hotelowych, usługowych oraz użyteczności publicznej w ramach zespołów JKM-design sp. z o.o., MK sp. z o.o., następnie przez 10 lat we własnej firmie Czwarty Wymiar S.C., a obecnie
SK ARCHITEKCI Sp. z o.o.

 

Firmę SK Architekci tworzy doświadczony i kreatywny zespół projektowy składający się z architektów oraz branżystów na stałe            z nami współpracujących.

 

Naszym mottem jest: „PROJEKTOWANIE TO NASZA PASJA”

 

Z przyjemnością podejmiemy współpracę z Państwem w celu osiągnięcia obopólnego sukcesu. W ramach naszej współpracy będziemy kładli szczególny nacisk na wzajemny kontakti zrozumienie, tak aby Państwo mogli w pełni korzystać z naszych umiejętności i doświadczenia.   Aby rozpocząć z Państwem współpracę gotowi jesteśmy wziąć udział w konkursie ofert oraz wykonać koncepcję projektową.

 

 

Ostatnie Projekty 2013 - 2016

 

 1. Osiedle mieszkaniowe przy ul. Tanecznej - dzielnica Warszawa Ursynów, składające się z 12 budynków, willi miejskich po 10 mieszkań każdy, osadzonych na wspólnym parkingu. PUM 6 500 m2. Projekt w latach 2015/ 2016. Inwestor Dom Development S.A.
   

 2. Osiedle mieszkaniowe dzielnica Białołęka w Warszawie 255 lokali mieszalnych plus usługi. PUM 15 000 m2. Projekt w trakcie 2016 r. Inwestor Dom Development S.A.
   

 3. Budynek Mieszkalny Wielorodzinny przy ul. Człuchowskiej w Warszawie PUM 5 500 m2 – 112 mieszkań. Projekt w 2013 r. Inwestor Lc Corp S.A. 
   

 4. Budynek Mieszkalny Wielorodzinny z garażem podziemnym i usługami przy ul. Poborzańskiej w Warszawie. Projekt w 2013 r. Inwestor Lc Corp S. A. PUM - 4 120 m2 - 84 mieszkania.
   

 5. Osiedle Kwitnące Olsztyn - Dzielnica Jaroty  Inwestor Rom Bud  Projekt w 2012 r. PUM 7.081 m2 - 129 mieszkań.

   

 6. Osiedle w Olsztynie ul. Augustowska Projekt 2014 Inwestor Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane PUM 6 491 m2 - 125 mieszkań.

 

Wcześniejsze projekty

 

 1. Projekt konkursowy osiedla mieszkaniowego Toruń inwestor Budlex - nagroda w wysokości 50 000 zł.

   

 2. Projekt budowlany „Osiedla Kwitnącego” Etap F w Markach. Inwestor Spółdzielnia SAM 81 – budynki zostały wykonane i oddane do użytkowania. (pow. użytkowa
  15 000 m2).

   

 3. Projekt koncepcyjny osiedla w Gdańsku. Inwestor - Firma Longbridege Development – uzyskano decyzje o warunkach zabudowy (pow. użytkowa 12 000 m2).

   

 4. Budynek Apartamentowy z garażem podziemnym na Saskiej Kępie przy
  ul. Czeskiej 19. Inwestor prywatny Pan Robert Paszkowski - budynek jest w ostatniej fazie budowy. (Pow. użytkowa 2 000 m2).

   

 5. Osiedle domów dwu i jedno lokalowych w Łomży przy ul Wiosennej 23.
  Otrzymano pozwolenie na budowę - inwestycja jest realizowana. Inwestor Negresco .

   

 6. Budynek mieszkaniowy wielorodzinny w Łomży przy ul. Dwornej (20 00 m2). Inwestycja jest realizowana - Inwestor Negresco.
   

 7. Projekt budowlany budynku mieszkaniowego wielorodzinnego z garażem podziemnym przy ul Dembego w Warszawie. Inwestor SBM Merkury - projekt
  w trakcie realizacji (pow. użytkowa 5 000 m2).

 

Ponadto w ramach  działalności prowadzonej od 2006 CZWARTY WYMIAR S.C. wykonaliśmy wiele projektów użyteczności publicznej. Między innymi:

 1. Projekt budowlany i wykonawczy Hotelu Reler w standardzie 5 gwiazdkowym
  w centrum Łodzi. Inwestycja otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę
  (pow. 20 000 m2).

   

 2. Projekt budowlany i wykonawczy budynku siedziby RWE Stoen Operator sp. z o.o. (pow. 12 000 m2)  inwestycja otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę oraz decyzje środowiskową. Będzie realizowana w ciągu 2 lat.
   

 3. Projekt najnowocześniejszego żłobka w Szczecinie. Inwestor Miasto Szczecin. Budynek przy ul. Duńskiej w Szczecinie został zrealizowany i oddany do użytkowania.

 

W ramach wcześniejszej współpracy w  firmach gdzie byliśmy zatrudnieni, kierując zespołami przy projektach budowlanych oraz wykonując nadzór na budowie  zostały zrealizowane   i oddane do użytkowania obiekty.

Między innymi:

 1. Zespół mieszkaniowo-usługowy Motorowa i Motorowa2 - inwestor  RSM Osiedle Młodych
   

 2. Budynek mieszkalny wielorodzinny Ul. Mińska  w Warszawie. Inwestor RSM Osiedle Młodych.
   

 3. Osiedle domów mieszkalnych wielorodzinnych Lazurowa Dolina ul. Lazurowa w Warszawie inwestor  Ronson Development.
   

 4. Budynek mieszkalny wielorodzinny „Twój Biały Dom” ul. Wąwozowa w Warszawie. Inwestor  Ronson Development.
   

 5. Osiedle domów mieszkalnych wielorodzinnych ul. Nowoursynowska w Warszawie. Inwestor Ronson Development.
   

 6. Osiedle mieszkaniowe w Pruszkowie Etap 1 Inwestor Firma Longbridege Development.
   

 7. Osiedle mieszkaniowe w Gdańsku Reduta Żbik  Inwestor Firma Longbridege Development.
   

 8. Osiedle mieszkaniowe w Poznaniu ul. Kościelna  Inwestor Firma Longbridege Development.

sk architekci skura architekci biuro projektów warszawa skóra